• Česky
vfh-ekonomicky-servis

Certifikovaný účetní a distributor FlexiBee pro Brno

Certifikovaný účetní a distributor ABRA FlexiBee pro Brno

    ABRA Flexi

    ABRA Flexi je moderní ekonomický systém určený pro malé a střední firmy či firmy vedoucí účetnictví a pro drobné podnikatele vedoucí daňovou evidenci. Jedná se o plně lokalizovatelný produkt do různých jazyků s podporou vzdáleného přístupu přes internet prostřednictvím webového prohlížeče, mobilu či aplikace v počítači. Funkčností pokrývá podvojné účetnictví, daňovou evidenci, homebanking, skladové hospodářství, evidenci majetku a leasingu, mzdy, pohledávky/závazky, napojení na eshopy, obecné rozhraní pro napojení na libovolný systém a má řadu dalších modulů. Program poskytuje intuitivní uživatelské rozhraní s podporou evropské legislativy. ABRA Flexi je dostupný pro operační systémy Windows, Linux a Mac OS X.

    ABRA Flexi má velmi dobře dokumentované a snadno dostupné API pomocí HTTP protokolu, které je ihned připraveno k užití aniž by jej musel někdo nastavovat. Pomocí něj se snadno dostanete ke všem datům, co jsou v systému evidovány.

    Zajišťujeme kompletní implementace ABRA Flexi ve firmě vč. doplnění automatizačních procesů přes API rozhraní či využití existujících doplňků. Postupně jsme v ABRA Flexi od roku 2010 implementovali přes padesát firem od nejmenších po větší se stovkou zaměstnanců a obratem k 1 miliardě. Díky získaným zkušenostem Vám může implementace s námi ušetřit spoustu času a financí. Poskytujeme také školení a individuální podporu uživatelům, aby Flexi používali co nejefektivněji. Naším cílem při implementaci je maximálně automatizovat rutinu, v případě, že se to finančně vyplatí. Pokud je to činnost na 5 minut měsíčně a investice do automatizace by se vrátila třeba za 20 let, tak je to na zvážení klienta, zda má takovéto automatizace smysl.

    Nabízíme Vám nezávaznou bezplatnou prezentaci ABRA Flexi v Brně, abyste mohli posoudit, zda je systém pro Vás vhodný.